Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
IT Вакансії

Як Оформити Головний Екран Iphone На Ios 14

Годинник, калькулятор, локатор, налаштування, гаманець. Мені, наприклад, навіть більше подобається коли над красивою іконкою немає червоного кружечка з цифрами. Спокійніше жити, поки не зайдеш в додаток. Вбудований віджет Фотографій не дозволяє вибрати фото, яке можна розмістити на робочому столі. Також Widgetsmith — це безкоштовна програма, тому багато функцій пов’язаних з віджетами в ній недоступні. Оновлена iOS 14 надає користувачам змогу використовувати віджети.

Усі учасники мають рівні права, і фотографії відображатимуться у всіх у пам’яті та віджетах. Ну якщо ви вже зважилися, поговоримо про те, як красиво оформити головний екран в iOS 14. Це друге, на що потрібно звернути увагу, якщо хочете красиво оформити ваш головний екран в iOS 14. Потім необхідно обрати значок під панеллю “Ім’я і значок на головному екрані” з галереї і зберегти. Як налаштувати домашній екран iPhone, розповідає видання The Verge.

Як Оформити Головний Екран Ios 14

Потім, щоб налаштувати значок і додати його на головний екран, треба перейти у меню з трьома крапками поруч з дією, яку ви щойно створили, та обрати “Додати на головний екран”. Apple TV тепер може відображати інформацію про спортивні ігри через Live Activity. Apple News дозволяє користувачам стежити за улюбленими командами та лігами для спеціального перегляду. https://wizardsdev.com/ Нові спортивні функції доступні в США, Великій Британії, Канаді та Австралії. Деякі навіть відтворюють старі користувацькі інтерфейси, наприклад, копіюючи екран карти Пам’яті PlayStation 2 або роблячи iOS 14 схожою на iOS 6. Загалом, це свого роду красивий візуальний хаос, який зазвичай асоціюється з користувацькими темами ПК або скінами Winamp.

як створити кастомізовані віджети на iOS 14

Є така проблема, що коли ви тиснете на ярлик, вас спочатку перекидає в «Швидкі команди», а тільки потім в сам додаток. Це всього на частку секунди, але багато кого ця затримка виводить з себе. Ну і не забувайте, що головний екран краще не перевантажувати безліччю всього, інакше вам буде просто незручно ним користуватися. Коли ви матимете готовий набір нових ярликів (або ж завантажите безкоштовний/платний готовий набір на просторах Інтернету), потрібно буде зберегти його на смартфоні та завантажити додаток Apple Shortcuts. Матеріали із сайта «Znaj.ua» можуть використовуватися іншими користувачами безкоштовно з обов’язковим активним гіперпосиланням на znaj.ua, розміщеним в першому абзаці матеріалу.

Вересня

Щоб красиво оформити головний екран вашого iPhone на iOS 14, вам буде потрібен або стандартний додаток «Швидкі команди», або «Widgetsmith». Також ви можете користуватися будь-якими іншими додатками, які дають доступ до віджетів. Наприклад, можете скористатися віджетом Apple Music, щоб додати добірку улюбленої музики на головний екран. Щоб додати віджети на домашній екран, необхідно завантажити додаток під назвою Widgetsmith. Після того, як ви завантажили його, треба просто відкрити програму і натиснути, щоб створити віджет потрібного розміру. Віджети можна додати на головний екран за допомогою довгого натискання на будь-яку порожню область на головному екрані.

  • Коли ви матимете готовий набір нових ярликів (або ж завантажите безкоштовний/платний готовий набір на просторах Інтернету), потрібно буде зберегти його на смартфоні та завантажити додаток Apple Shortcuts.
  • Мобільна ОС Google дозволяє краще контролювати зовнішній вигляд програмного забезпечення, в той час як Apple обмежує ці зміни в ім’я узгодженості і зручності використання.
  • Раніше повідомлялося, що в iOS 14 користувачі зможуть вибрати браузером за замовчуванням не тільки Safari.
  • Вона стала доступною для завантаження користувачами 16 вересня.
  • Натиснути на віджет, потім на центр відкритого віджету.

Однією з найбільших відмінностей між iOS і Android завжди була настройка. Мобільна ОС Google дозволяє краще контролювати зовнішній вигляд програмного забезпечення, в той час як Apple обмежує ці зміни в ім’я узгодженості і зручності використання. Але з запуском iOS 14 минулого тижня власники iPhone та iPad раптом відкривають для себе, як зробити їх телефони та планшети справді різними. Сімейний доступ включає більш прості способи керування обліковими записами для дітей, у тому числі швидші способи встановлення вікових обмежень та налаштування нових пристроїв. А у спільній сімейній бібліотеці відображаються всі фото, зроблені членами сім’ї.

Як Оформити Головний Екран Iphone На Ios 14

На смарт-стопці буде відображатися актуальна інформація протягом усього дня. За стандартом в смарт-стопку вбудовані слайди з ваших фото, замітки, календар і погода. Він стандартний, тому завантажувати нічого не потрібно.

IOS 16‌ включає нові функції конфіденційності та безпеки. Прокрутіть вниз, щоб знайти свої творіння у Widgetsmith. В новій операційній системі користувачі отримали можливість додавати віджети на домашній екран, також з’явилася “Бібліотека додатків”. Відсутність цих функцій раніше була яскравою відмінністю iOS від Android. Ми вирішили детально розповісти, як оформити головний екран в iOS 14, як налаштувати віджети та іконки додатків в єдиній тематиці на ваш вибір.

Як Налаштувати Домашній Екран Iphone З Віджетами І Своїми Значками Додатків В Новій Ios 14?

В червні компанія Apple представила на конференції для розробників WWDC 2020 оновлену операційну систему iOS 14. Вона стала доступною для завантаження користувачами 16 вересня. Публічна бета-версія ‌iOS 16‌ буде доступна у липні. Оновлення отримають смартфони iPhone 8 і новіші. IOS 16‌ також включає покращення просторового звуку з AirPods. Новий API-інтерфейс App Intents дозволяє ‌Siri‌ Shortcuts розпочати роботу без налаштування.

Apple Презентувала Ios 16: Розповідаємо, Що Нового, Хто Та Коли Отримає Оновлення

Як повідомляв Знай.uа, компанія WhatsApp виправила баги і уразливості, які дозволяють хакерам зламувати акаунти користувачів. Правда, доказів злому все ж не було, чого не скажеш про наявність вразливостей. Зверніть увагу, що потрібно дозволити доступ до фотографій. Не забудьте відправити оригінальні програми в бібліотеку, щоб вони не плуталися з вашим оформленням. Дехто взагалі видаляє всі програми з головного екрану і користується тільки бібліотекою додатків. Якщо працювати з Widgetsmith, віджети потрібно налаштовувати безпосередньо в додатку і зберігати.

Повертаємося на робочий екран, переміщуємо іконку куди нам потрібно. Називаємо команду як хочемо, можна використовувати навіть Emoji. Все дуже просто, головне чітко визначити, що і де ви хочете розмістити. Позиція авторів статей може не збігатися з редакторською.

Також активне гіперпосилання на сайт znaj.ua необхідне при використанні частини матеріалу. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. веб розробник Думка авторів матеріалів може не збігатися з позицією редакції. Скрізь у TikTok та на YouTube люди демонструють власні домашні екрани та макети.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *